Autor - Milan Bárta

ZÁVODNÍCI SPORT RELAX ZAKONČILI SEZÓNU TŘEMI MEDAILEMI Z MČR

6.12.2021 09:45 | Zpravodajství

ZÁVODNÍCI SPORT RELAX ZAKONČILI SEZÓNU TŘEMI MEDAILEMI Z MČR V OLYMPIJSKÉM KARATE.

Podcast i-n 74 nejen s Janou Glaserovou a nejen o ŠUMu

5.12.2021 20:31 | Deník H.V.

Na úvod podcastu slibuji pět hlasů, ale nakonec jich uslyšíte šest. Nejvíce prostoru dostala Jana Glaserová a její Kulturní ŠUM. Nechybí Květa Menclová s nabídkou informačního centra nebo Milan Kořen s pozvánkou na vánoční koncert. Co jít v úterý na koncert do kostela Mistra Jana Husa nebo kdykoliv do kina na hvězdně obsazený film?

Podcast i-n 73 s Terezou Hruškovou o Vánocích v České Lípě

28.11.2021 12:14 | Deník H.V.

Chcete nakoupit vánoční dárky či dekorace přímo v České Lípě? Málokdo vám udělá lepší přehled než Tereza Hrušková. Českou Lípě žije a navíc se stále snaží rozvíjet projekt Totálně lokálně. Od koho si nechat dovézt víno přímo domů? Kde vám udělají šperky či peněženky na míru? Kde vám nejlépe poradí s výběrem spodního prádla, pletené čepice nebo hraček pro děti? Kromě dárků pro své nejbližší ještě podpoříte drobné prodejce ve svém městě. 

Podcast i-n 72 s Milenou Novákovou o CLU3V

21.11.2021 11:36 | Deník H.V.

Jaké akce (možná) budou příští týden? Důležité sdělení Jiřího Gottliebera. Jádrem 72. podcastu však je rozhovor s Milenou Novákovou aneb co se skrývá za tajemnou zkratkou CLU3V? Co je třetí věk? Proč v Lípě nemůže být univerzita třetího věku?